Інформація
Пошук

Порохотяг без мішка SAMSUNG VC18M3120VU/EV

Виробник: SAMSUNG
Модель: VC18M3120VU/EV
Артикул: 100227

Короткий опис


Контейнерний пилосос Samsung VC18M3120VU/EV призначений для сухого прибирання поверхонь різного типу: килимові покриття, паркет, ламінат, кахель та ін. З потужністю під'єднання 1800 Вт він стане універсальним помічником ... Читати далі...

Знайшли дешевше?
3 200 грн.

  • Наявність: На складі


Контейнерний пилосос Samsung VC18M3120VU/EV призначений для сухого прибирання поверхонь різного типу: килимові покриття, паркет, ламінат, кахель та ін. З потужністю під'єднання 1800 Вт він стане універсальним помічником для щоденного прибирання. Модель обладнана циклонною системою фільтрації повітря. Додаткове очищення повітряного потоку від дрібнодисперсного сміття й частинок пилу забезпечують передмоторний НЕРА-фільтр і мікрофільтр на виході з пилососа.


Технологія Anti-Tangle

Пилосос Samsung обладнаний високошвидкісною турбіною Anti-Tangle, яка створює додаткову відштовхувальну силу всередині контейнера та забезпечує у такий спосіб ефективніше очищення повітряного потоку від пилу та бруду. Водночас вона зберігає потужність всмоктування упродовж усієї процедури збирання й запобігає намотуванню волосся і вовни на фільтр.


Зручність у керуванні

Ергономічна ручка з легкого міцного пластику забезпечує зручний захоп під час збирання без ефекту втоми кисті. Поворотна система фіксації шланга запобігає його перекручуванню. Регулятор потужності, розташований на корпусі Samsung, дасть змогу легко настроювати силу всмоктування під час чищення різних поверхонь.


Простота в очищенні та догляді

Прозорий пластиковий контейнер дасть змогу наочно контролювати ступінь його заповнення. Об'єм контейнера становить 2 л. З очищенням ємності також не виникне жодних проблем. Для цього необхідно витягти мішок одним натисканням, зняти кришку та висипати сміття у відро для сміття.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари