Інформація
Пошук

Праска MPM MZE-07

Виробник: MPM Product
Модель: MZE-07
Артикул: 100066

Короткий опис


Праска MPM MZE-07 - це надійна та зручна у використанні праска, яка обладнана усіма необхідними функціями для зручного прасування і відповідає сучасним вимогам безпеки.Функціональні особливостіМодель має високу потужніст... Читати далі...

Знайшли дешевше?
930 грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Праска MPM MZE-07 - це надійна та зручна у використанні праска, яка обладнана усіма необхідними функціями для зручного прасування і відповідає сучасним вимогам безпеки.

Функціональні особливості

Модель має високу потужність 2600 Вт, що сприяє швидкому нагріву и ретельному розгладженню тканин будь-якої щільності и фактури.

Щоб ви могли підібрати, оптимальний пар для розгладження будь-якої речі праска має регульовану подачу пари до 25 г / хв. Для розгладження щільних складок або пересушеної білизни можна використовувати більш потужній паровий удар. Вертикальне відпарювання буде корисним при прасування штор та одягу з нашитими паєтками та бісером, а за допомогою парового удару та спрею ви зможете просто розгладити найважчі складки. Обсяги резервуару для води ставити 375 мл.

Безпека та надійність роботи

Праска гарантує безпечну експлуатацію, обладнана функцією автоматичного вимкнення і системою самоочищення від накипу. Для запобігання попадання крапель води на тканини при низьких температурах праска обладнана протикапельною системою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари