Інформація
Пошук

Електроплита індукційна МРМ MKE-11

Виробник: MPM Product
Модель: MKE-11

Короткий опис


Індукційна плита з двома зонами нагрівання і незалежним регулюванням, автоматичне відключення через 5 секунд бездіяльності, звуковий сигнал, і перехід в режим очікування(40 сек). При знятті посуду з поверхні під час готу... Читати далі...

Знайшли дешевше?
2 999 грн.

  • Наявність: На складі


Індукційна плита з двома зонами нагрівання і незалежним регулюванням, автоматичне відключення через 5 секунд бездіяльності, звуковий сигнал, і перехід в режим очікування(40 сек). При знятті посуду з поверхні під час готування, звуковий сигнал, і перехід в режим очікування (40 секунд) в разі неправильного використання посуду.

Захист від перегріву, захист від надмірного збільшення або зменшення електричної потужності, автоматичний показ помилок на дисплеї. Охолоджуючий вентилятор управляється за допомогою мікропроцесора, а нагрівальні елементи і панель керування виконані з однієї скляної панелі.

Керамічний нагрівальний елемент, два незалежних індукційних поля, що мають діаметр 135 і 173 мм (для посуду з діаметром від 9 до 24 см). Автоматичне виявлення індукційного посуду.

Сенсорна панель з дисплеєм LED, окремий таймер для кожного поля від 0 до 180 хв., регулювання температури в діапазоні від 60 ° C до 240 ° C при 20 ° C.

Регулятор потужності великого поля 200-1600 Ват, малого поля 200-1300 Ват. Індикатор живлення, звуковий сигнал при підключенні до мережі, при обраній функції і при закінченні роботи. Захист від випадкового включення, гумові нековзькі ніжки, потужність 2900 Ват

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре