Інформація
Пошук

Мікрохвильова піч з грилем SAMSUNG MG23F301TCW

Виробник: SAMSUNG
Модель: MG23F301TCW

Короткий опис


Панель управління українською мовою.Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгридіентовМікрохвильова піч Samsung MG23F301TCW дозволить замінити процес розігріву готових до вживання страв на нормальну здорову їжу до... Читати далі...

Знайшли дешевше?
3 900 грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Панель управління українською мовою.

Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгридіентов
Мікрохвильова піч Samsung MG23F301TCW дозволить замінити процес розігріву готових до вживання страв на нормальну здорову їжу домашнього приготування. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини.

Новий сучасний вигляд вашої кухні
Нова мікрохвильова піч MG23F301TCW зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, красивим дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане прикрасою вашої кухні.

Біокерамічне покриття - це завжди чисті стінки робочої камери
Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MG23F301TCW мають біокерамічні покриття, завдяки якому вони легко піддаються чищенню і не схильні до утворення подряпин або знебарвлення. Довговічне біокерамічне покриття володіє антибактеріальними властивостями і високою механічною стійкістю до подряпин.

Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode
Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MG23F301TCW забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре