Інформація
Пошук

Мікрохвильова піч з грилем SAMSUNG GE83KRS-1/UA

Виробник: SAMSUNG
Модель: GE83KRS-1/UA
Артикул: 100180

Короткий опис


Український інтерфейс панелі керуванняБІО-керамічний покрив — це завжди чисті стінки робочої камериСтінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung мають БІОкерамічний покрив, завдяки якому вони легко піддаються чищенню... Читати далі...

Знайшли дешевше?
3 550 грн.

  • Наявність: Немає в наявності


Український інтерфейс панелі керування

БІО-керамічний покрив — це завжди чисті стінки робочої камери
Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung мають БІОкерамічний покрив, завдяки якому вони легко піддаються чищенню й не схильні до утворення подряпин або знебарвлення. Довговічний БІОкерамічний покрив має антибактеріальні властивості та високу механічну стійкість до подряпин.

Стійкість до появи подряпин
Завдяки Біокерамічному покриттю ваша НВЧ-піч буде завжди як нова. Це покриття дуже довговічне — воно практично не дряпається, не іржавіє і зберігає свій колір навіть за умови тривалого використання.

Інноваційна система розподілу мікрохвиль
Система тривимірного розподілу мікрохвиль гарантує, що будь-яка страва — від піци до теплого молока — щоразу буде чудово приготована і смачна. З мікрохвильовими печами Samsung ви завжди одержуватимете рівномірно та ретельно приготовані страви.

Заморожені продукти стануть знову свіжими за лічені хвилини
Розморожування продуктів, зазвичай, не тільки займає багато часу, а і призводить до небажаних наслідків: їжа може виявитися вологою в одному місці та твердою, як лід, в іншому. Функція швидкого розморожування, реалізована в мікрохвильових печах Samsung, вирішує цю проблему, повертаючи продуктам їхню початкову свіжість рівномірно та за лічені хвилини.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари