Інформація
Пошук

Блендер MPM MBL-15

Виробник: MPM Product
Модель: MBL-15

Короткий опис


Блендер для побутового використання MPM MBL-15 відноситься до стаціонарних моделів. Якщо ви любите харчуватися здоровими продуктами, то такий пристрій буде вам до речі. Він простий в управлінні і настройці, а також чищен... Читати далі...

Знайшли дешевше?
1 200 грн.

  • Наявність: На складі


Блендер для побутового використання MPM MBL-15 відноситься до стаціонарних моделів. Якщо ви любите харчуватися здоровими продуктами, то такий пристрій буде вам до речі. Він простий в управлінні і настройці, а також чищення. Готуйте смачно і здорово.


Характеристики

На передній частині пристрою розташований регулятор, використовуючи який ви зможете легко налаштувати режим і потужність роботи для тих чи інших продуктів. Ви зможете робити коктейлі, супи та каші з фруктів і овочів, змішуючи і роблячи вітамінний сніданки. Потужність моделі дорівнює 450 ватам, що дозволяє розправитися з будь-якими типами продуктів. Є дві швидкості, виберіть більш відповідну для того чи іншого типу роботи. Також є імпульсний режим для тих випадків, коли необхідно збити тверді та густі продукти. Функція колки льоду також потрібна для освіжаючих коктейлів. Насадка подрібнювач впорається з будь-якими поставленими завданнями. Чаша виготовлена зі скла, її обсяг досягає 1 літра. Додаткова чаша має обсяг в 600 мілілітрів, їх в комплекті дві. Модель працює від мережі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре