Інформація
Пошук

Пилососи

Уточнити Пошук
Пилосос MPM MOD-23
Особливості пилососа MPM Product MOD-23:5-ступінчата система фільтрації:Тканинний мішок, 3,5 лфільтр HEPA 132 губчастих фільтрафільтр з спіненого матеріалуПанель управління зі світлодіодним дисплеємрегулювання сили всмок..
Вихідний фільтр - HEPA 13
Довжина електрошнура - 7 м
Екодвигун - Так
Індикатор заповнення пилозбірника - Так
Автоматичне змотування шнура - Так
Регулятор потужності - На корпусі
0

2 294 грн.

Вихідний фільтр - HEPA 13
Довжина електрошнура - 7 м
Екодвигун - Так
Індикатор заповнення пилозбірника - Так
Автоматичне змотування шнура - Так
Регулятор потужності - На корпусі
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Пилососи

Пилосос, пилосмок чи порохотяг - це незамінимий та основний пристрій для прибирання дому. За допомогою цих сучасних потужних приладів, вдається добитися чудового рівня прибирання. На цей час виробниками представлено безліч різноманітних моделей і типів пилососів. Для того щоб розібратись який саме тип необхідно вам, потрібно розуміти що модельний ряд порохотягів можна розділити по типу прибирання:

 • Сухе – традиційне прибирання, дозволяє всмоктувати пил та сухий бруд. Такі пилососи, не призначені для збору рідини.
 • Вологе – прибирання за допомогою рідини. Такі порохотяги працюють по технології миття і миттєвого всмоктування. Дозволяє значно краще вичищати килими, дивани та інші подібні матеріали. Спосіб очищення умовно можна порівняти з пранням. Порохотяг виприскує миючу рідину на покриття, після чого одразу збирає її разом з брудом. Також його можна використовувати для прибирання рідини.


Крім цього кожен пристрій має свої конструктивні особливості та функції на які варто звернути увагу. Так як вони відрізняються і своїми класами, найбільш відомішими є:

 • З мішком – традиційний спосіб збору пилу. Бруд збирається у спеціальний одноразовий або багаторазовий мішок, який час від часу необхідно очищати або замінювати. Цей клас використовується виключно для сухого прибирання.
 • Контейнерні – у цьому випадку замість мішка використовується резервуар. Переваги цього способу у тому, що більше не доводиться займатись очисткою та заміні мішків, так як весь бруд збирається у резервуар. Після роботи залишається просто вийняти контейнер та очистити його. Крім того ви отримуєте постійну максимальну потужність пристрою.
 • Мішок та контейнер – універсальний варіант, який дозволяє користуватись любим із способів за вашим бажанням.
 • Аквафільтр – цей клас унікальний тим, що весь бруд який збирається під час прибирання, потрапляє до резервуара з водою. Після роботи потрібно просто вилити брудну воду та сполоснути контейнер. При цьому прибирання таким способом дозволяє зволожити повітря у домі.
 • Миючий – перед прибиранням у спеціальний відсік заливається вода та спеціальний миючий засіб. Під час прибирання вода з миючим засобом рівномірно розподіляється на очищувальну поверхню і одразу збирається. Такий клас дозволяє буквально вимивати бруд з килимів чи м’якої меблі. Сучасні миючі пилососи є дуже універсальними і дозволяють виконувати різноманітні типи очистки у тому числі миття вікон. Також цей тип часто оснащений аквафільтром.
 • Електровіник – використовується для прибирання у важкодоступних місцях. Цей клас оснащений акумулятором.
 • Автомобільний – найкраще підходить для очистки салону автомобілів.
 • Віконний – за допомогою нього, ви можете легко очистити вікна та рами.
 • Парогенераторні – пилососи з технологією очистки парою. Чудово підходять для меблів та килимів.
 • Пилосос-робот – автоматизований порохотяг, який може самостійно прибирати, навіть коли вас немає у дома.


Як вибрати пилосос

Насамперед варто визначитись для якого прибирання вам необхідно вибрати пристрій. Якщо вам не потрібне миття килимів, то варто придивитись до пилососів сухого прибирання контейнерного класу або з мішком. Який саме з них обрати, варто дивитись на те, що буде у такому випадку зручніше для вас.

Якщо у домі є килимове покриття або ковролінове, то в такому випадку варто задуматись над придбанням миючого типу порохотяга, так як це дозволяє виконувати більш якісне прибирання такої поверхні.

Ще варто додати, якщо у вашому домі мешкають довгошерсті домашні тварини, вибирайте порохотяги з турбощіткою. Це дозволить краще справлятись з прибиранням шерсті у домі.

Обирайте пилосос враховуючи ці рекомендації. Якщо у вас все рівно, залишились питання по вибору, ви можете звернутись до нашого менеджера, будемо раді проконсультувати вас по любим питанням.