Информация
Поиск

Микроволновая печь Gorenje MO 4250 CLB (MXY90Z)

Производитель: GORENJE
Модель: MO 4250 CLB (MXY90Z)

Краткое описание


Функціональна мікрохвильова піч виконана в дизайні Classico в кольорі «антрацит». Технологія Stirrer дозволяє готувати без поворотної тарілки, що підвищує комфорт використання і гарантує довговічність експлуатації. Рі... Читать далее...

Нашли дешевле?
3 600 грн.

  • Доступность: Нет в наличии


Функціональна мікрохвильова піч виконана в дизайні Classico в кольорі «антрацит». Технологія Stirrer дозволяє готувати без поворотної тарілки, що підвищує комфорт використання і гарантує довговічність експлуатації. Рівне керамічне дно забезпечує економію робочого простору і легко очищається від забруднень. Конструкція даної моделі передбачає можливість комбінування режимів, що створює оптимальні умови приготування різних страв.

 

Ключові переваги:

  • стильний дизайн Classico
  • технологія приготування без поворотної тарілки Stirrer
  • керамічне дно
  • комбінування режимів

 

Особливості моделі

У цій мікрохвильовій печі немає звичної поворотною тарілки. Для приготування страв ви можете використовувати будь-яку ємність, придатну для використання в мікрохвильових печах. Дно робочої камери має абсолютно рівне керамічне покриття, що дозволить раціонально використовувати внутрішній об'єм печі, а також забезпечить простий догляд за її поверхнею. Для розігріву і приготування страв тут застосована технологія розподілу мікрохвиль за допомогою спеціального розсіювача STIRRER TECHNOLOGY. Мікрохвильова піч має обсяг 20 літрів і потужність 700 Вт. Крім автоматичних функцій розігріву і розморожування, модель так само оснащена грилем потужністю 800 Вт. Для безпечної роботи передбачено блокування роботи при відкритих дверцятах.

 

Суцільне склянні дверцята

Внутрішня сторона дверцят має суцільне заскління без рамки і отворів, де міг би накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і саму дверцю, можна легко зняти, очистити і без зусиль встановити на місце. Все це істотно спрощує очищення.

 

Гриль - швидкий шлях до хрусткої золотистої скоринки

Гриль використовують для швидкого «рум'янцю» скоринки деяких страв, щоб зробити її хрусткою. В поєднанні з мікрохвилями гриль можна використовувати для швидкого обсмажування. Після завершення першої половини процесу приготування піч попередить Вас, що страву необхідно перевернути, щоб вона рівномірно підрум'янилася.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо