Информация
Поиск

Машинка для стрижки MPM MMW-01

Производитель: MPM Product
Модель: MMW-01

Краткое описание


MPM MMW-01 - сучасна машинка для стрижки, яка буде доречна в будь-якому будинку. Вона Практичний тример оснащений 2-ма насадками, за допомогою яких можна налаштовувати довжину стрижки від 4 до 30 мм. Ця модель є комфо... Читать далее...

Нашли дешевле?
570 грн.

  • Доступность: На складе


MPM MMW-01 - сучасна машинка для стрижки, яка буде доречна в будь-якому будинку. Вона Практичний тример оснащений 2-ма насадками, за допомогою яких можна налаштовувати довжину стрижки від 4 до 30 мм. Ця модель є комфортною в експлуатації завдяки корпусу лаконічної форми з прогумованою рельєфною вставкою, яка не допускає вислизання приладу з рук. Мотор потужністю 7 Вт з гострими лезами дозволяє забезпечувати високоякісну, красиву стрижку.

Переваги моделі

Даний прилад від іменитого бренду працює від мережі або може функціонувати без проводів від акумулятора протягом 10 хвилин. Разом з пристроєм покупець також отримає спеціальну гребінець і ножиці. Світловий індикатор підкаже вам про потребу підзарядити пристрій для подальшої роботи. Поява подразнення на шкірі повністю виключається за рахунок наявних закруглених кінців лез. Ця модель легко поміщається в долоні і не ковзає. За допомогою щітки для чищення можна легко очистити всі леза.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо