Інформація
Пошук

Велика побутова техніка для кухні і дому

Уточнити Пошук
Велика побутова техніка для кухні і дому

В інтернет-магазині Лотос ви знайдете все необхідне обладнання і велику побутову техніку, яку варто мати в своєму будинку. У цій категорії в асортименті холодильники і морозильні камери, пральні та сушильні машини, кухонні плити, посудомийні машини та необхідні аксесуари для кухонної техніки. Якщо вам потрібен будь-який з перерахованих пристроїв, ми допоможемо вам, щоб обраний продукт відповідав вашим вимогам. Ми розуміємо, що покупка кожного з цих приладів вимагає широкого знання їх параметрів. Щоб полегшити Вам пошук, в кожній категорії побутової техніки, а також в інших, можна використовувати фільтри результатів по параметрам та характеристикам товарів. Ця опція дозволить Вам вибрати варіант з урахуванням Ваших потреб. Ви можете відфільтрувати результати по потужності, типу, габаритів, класу енергозбереження тощо. Звичайно, для кожного пристрою значення можуть мати трохи інші параметри. Якщо ви шукаєте відповідне рішення, у вас виникнуть будь-які сумніви, зверніться до наших консультантів, які детально проконсультують, які параметри є найбільш важливими і можливо порекомендують краще обладнання в порівнянні з вашим бюджетом.

 

 

Яку побутову техніку вибрати для кухні?

Розміри пристрою дуже важливі – врахуйте скільки на них можна виділити місця. Часто проблема полягає в невеликій ванній кімнаті, де ми хочемо поставити пральну машину. Тоді варто звернути увагу на вузькі пральні машини типу SLIM, які можуть мати глибину нижче 45 см, при цьому нічим не уступаючи більшим машинам та дозволяти завантажувати до 7 кг речей для прання. Клас енергоефективності також має важливе значення, як для пральної машини, холодильника, морозильної камери так і посудомийної машини, бо це дозволяє оберегти ваш бюджет. Також не слід забувати про проблеми дизайну, пов'язані із зовнішнім виглядом пристрою - його формою або кольоровою гамою. Але в магазині Лотос, ми завжди раді допомогти вам у виборі саме такого пристрою, який вам потрібен!

 

Велика побутова техніка для кухні і дому

Одним з важливих рішень є вибір між окремо стоячими приладами чи вбудованими. Тим не менше, чи варто робити ставку на автономності кухні? Це вже питання Ваших уподобань. Звичайно один і другий вид обладнання може мати ті ж параметри, але вибір повинен бути вже за вами. Частина наших клієнтів вибирає всі прилади для вбудовування, інші вважають за краще окремо стояча техніка. Рішення на користь вбудованої техніки, найчастіше замовляються клієнтами, які не мають в розпорядженні великої площі, наприклад для невеликої кухні, але ніщо не заважає використовувати ті ж прилади у великій кімнаті та організувати кухню відповідно до вашого смаку. Ви шукаєте побутову техніку? Все, що вам потрібно, ви знайдете в Інтернет-магазині ЛОТОС!