Інформація
Пошук

Тепловентилятори (дуйки)

Тепловентилятори (дуйки)

Тепловентилятор (вентиляторний обігрівач) - це не що інше, як спринтер серед обігрівачів і призначений для швидкого нагріву. Цей пристрій може мати різні розміри. Моделі доступні від невеликих і дуже зручних до великих, з великою потужністю і ще більшими можливостями. Пристрій працює обдуваючи тепле повітря, завдяки встановленому вентилятору, який розподіляє нагріте нагрівачем повітря по всій кімнаті. Також доступні моделі з різними режимами обігріву, що дозволяє перетворити тепловентилятор на охолоджуючий прилад, що стане в нагоді в спекотні літні дні.


Вентиляторні обігрівачі - це швидкий та ефективний обігрів приміщення

Вентиляторний нагрівач з термостатом - це пристрій, що дозволяє змінювати температуру в приміщенні, попри інші системи опалення. Що допоможе вам ефективно та швидко прогріти кімнату, особливо коли це необхідно восени, коли міське опалення ще не працює або зовнішня температура коливається і запустити основну систему опалення будинку не вигідно.

Тепловентилятор для ванної кімнати буде хорошим рішенням восени і взимку, та є хорошою альтернативою підлогового опалення. Це набагато дешевше в експлуатації і в той же час буде забезпечувати тепло після виходу з ванни, при тій же дешевій вартості ви зможете подбати про свій комфорт.

Дуже великою перевагою цих пристроїв є точність роботи, потік теплого повітря може бути спрямований до певної ділянки приміщення ... або частини тіла. Ось чому власники вічно замерзлих ніг неодмінно оцінять цей невеликий портативний пристрій.


Найважливіші параметри хорошого тепловентилятора

Вентиляторний обігрівач для кімнати та будь-якої іншої кімнати у вашому будинку повинен мати не тільки достатню потужність, але і ряд захисних функцій. Також пам’ятайте, що не завжди потрібна максимальна потужність, все залежить від того, яку кімнату ви хочете обігріти.

Горизонтальні тепловентилятори - найкраще підходять маленьким кімнатам, їх потужність коливається між 750 і 2000 Ват, тому вентиляторні обігрівачі не призначені для обігріву всього будинку. Що дуже важливо, різниця в ціні між високою та низькою потужністю пристрою не суттєва. Тому ви можете вибрати модель з більшою потужністю, тим паче, що багато з них мають плавне регулювання. Чому варто придбати такий вентилятор? Енергозберігаюча модель дозволяє регулювати потужність опалення залежно від температури в приміщенні та розміру приміщення, крім цього це саме портативне рішення серед обігрівачів.

Спосіб монтажу також важливий, ви можете вибрати модель, яку слід повісити на стіну або встановити на підлозі. Останні найкраще працюють в трохи більших приміщеннях, або коли ви хочете направити потік на певну ділянку кімнати. Що стосується обігрівача для ванної кімнати, то варто спробувати підвісну модель та тепловентилятор з дистанційним керуванням, що полегшить використання пристрою. Це також захистить його від бризок, що не менш важливо. Однак, він повинен бути призначений для використання в приміщенні з підвищеною вологістю, тільки тоді він не буде пошкоджений дією пари. Зверніть на це увагу при виборі.

Безпека також дуже важлива! Перш за все, це захист від перегріву, пристрій повинен вимикатися автоматично, коли він досягає занадто високої температури, що запобігає його перегоранню і не спричинить пожежу. Моделі що захищають користувача від опіків - також хороший варіант, виберіть той, який автоматично відключає живлення при падінні пристрою, це має велике значення для безпеки.

Коли ви вибираєте вентиляторний обігрівач, також зверніть увагу на його розмір та довжину силового кабелю, більші розміри обмежують можливість переміщення пристрою, що не буде хорошим рішенням у невеликих приміщеннях. У свою чергу довгий кабель дозволить вам отримати більше свободи у використанні вентиляторного обігрівача.

У цій категорії немає товарів.