Інформація
Пошук

Обігрівачі масляні

Обігрівачі масляні

Масляні обігрівачі - це цікаві пристрої, схожі на традиційні радіатори, які встановлюються в будинках та квартирах. Це пристрої різної форми, потужності та розміру, найчастіше вони оснащені колесами, які дозволяють зручно переміщувати його з місця на місце. Більшість моделей оснащені регулюванням потужності, що дозволяє віддавати тепло в залежності від ваших потреб. З цікавих особливостей які варто згадати - вбудовані термостати та датчики включення та вимикання, якими оснащені деякі моделі. Масляний радіатор може мати подвійну конструкцію: ребристу або обшивну. Візуально вони нагадують старі чавунні радіатори, однак менші і виглядають більш естетично.


Опалення чи самостійне опалення радіатором?

Масляний радіатор можна використовувати в багатьох місцях, найчастіше він використовується там, де центральна система опалення не підтягнута. Наприклад, альтанки, дачі, горища чи майстерні. Все що вам потрібно - це доступ до електромережі. Ці пристрої також корисні у разі відмови централізованого опалення або коли центральне опалення ще не встановлено в будівлі.

Їх експлуатація надзвичайно проста, вам не доведеться купувати паливо чи дрова, не утворювати шкідливі гази і не загрожувати самозайманням. Все що вам потрібно, це електрична розетка, щоб насолодитися теплом і комфортом. Крім того, ці типи обігрівачів довго випромінюють тепло після відключення від джерела живлення, до декілька годин.


Масляні обігрівачі - також хороше рішення для алергіків, вони не викликають руху повітря, отже і руху алергенів. Тепло яке випромінюють прилади, не пересушує повітря.

Якщо вам потрібно утеплити більшу кімнату, масляний обігрівач стане хорошим вибором, бо він добре працює навіть у приміщеннях площею 40-60 кв. Ці моделі можна використовувати тривалий час, тому вони успішно замінять несправну мережу центрального опалення. Їх мобільність та безшумна робота - додаткові переваги масляних обігрівачів, а низька ціна також приваблює.


Гладкий або ребристий? На що звернути увагу при виборі масляного радіатора?

Масляні радіатори, як правило, діляться на реберні та звичайні моделі. Ребристі радіатори мають набагато більшу поверхню нагріву, ніж їх гладкі аналоги, до того ж, чим більша кількість ребер, тим більша кількість переданого тепла, що означає більшу ефективність цих моделей, ніж панельних гладких рішень. Однак останні також мають переваги. Насамперед вони легші, отже зручніші. По-друге, вони займають менше місця. Панельні радіатори також можна встановити на стіні, саме тому вони є естетичною частиною дизайну інтер’єру.

Потужність радіатора - ще один параметр, який слід врахувати. Як правило, випускаються моделі потужністю від 700 до 2500 Вт. Потужність повинна бути підібрана під площу приміщення. Також враховуйте, чи будівля добре утеплена і достатність теплоізоляції. Розрахуйте необхідну потужність за формулою, згідно якої вам потрібно 100 Вт для обігріву одного квадратного метра. Це стосується будівель зі стандартним утепленням. Потужність пристрою насамперед визначає, наскільки швидко масло нагріється, таким чином потужність визначає, коли ви починаєте відчувати тепло, що надходить від обігрівачі, чим вона більша, тим швидше буде нагріватись приміщення.

При виборі масляного нагрівача, варто перевірити чи є у нього корисні додаткові функції. Одна з них - контроль потужності, він дозволяє простіше налаштувати внутрішню температуру до комфортних умов. І це також економить електроенергію, оскільки ви не обігріваєте більше, ніж вам потрібно.

Другим важливим елементом цих моделей є терморегулятор. Масляний обігрівач з термостатом оснащений електронним керуванням - це більш досконалі моделі, які регулюють потужність, а також стабілізують температуру відповідно до ваших потреб. Ця система вимикає обігрівач, коли буде досягнута цільова температура. Це рішення працює, наприклад, коли ви хочете залишити пристрій на ніч в іншій кімнаті.

Пам’ятайте, радіатор повинен бути адаптований до приміщення яке потрібно опалювати. Якщо ви шукаєте модель для ванної кімнати, переконайтеся, що матеріали, з яких вона виготовлена пристосована до приміщень з підвищеною вологістю. Інакше ви пошкодите пристрій або навіть створите небезпеку для вашого будинку чи домогосподарства.

У цій категорії немає товарів.