Інформація
Пошук

Конвектори електричні

Конвектори електричні

Система опалення має велике значення в кожному будинку, віно дбає про тепловий комфорт в кімнатах. Однак восени, коли погода любить бути змінною, опалення всього будинку не є вигідним рішенням. В цьому випадку найкраще підходять електронагрівачі, завдяки їм ви можете швидко прогріти будь-яке приміщення рівно на стільки градусів, скільки вам необхідно, щоб почувати себе у комфорті. Забудьте про товсті светри та ковдри, електричний конвекційний обігрівач (конвектор) вирішить проблему холоду вдома раз і назавжди.


Електричний конвектор - це пристрій, який підключений до джерела живлення. Назва заснована на принципі дії цього обігрівача, тобто принципу конвекції. Холодне повітря зазвичай висмоктується з нижньої частини пристрою, а потім пропускається через нього і таким чином нагрівається. Ці пристрої відрізняються розмірами, способом кріплення, потужністю та додатковими параметрами. Однак їх спільною рисою є висока швидкість дії. Вони не найдешевші пристрої в експлуатації, але безумовно одні із швидших та ефективніших.


Швидкий нагрів - ефективна робота

Конвектори - це пристрої, які дуже добре працюють для обігріву приміщень. Ви можете використовувати їх тоді, коли система міста ще не була запущена, а осінь надворі холодна. Ці обігрівачі також чудово підійдуть у прохолодніші дні протягом року.

Великою перевагою цих пристроїв є насамперед швидкість роботи. На відміну від інших типів електричних або газових нагрівачів, нагрівання пристрою займає лише короткий час, тому ви можете дуже швидко підвищити температуру у вашому домі. Однак швидке нагрівання означає, що пристрій швидко остигає після вимкнення, це одна з відмінних особливостей від масляних радіаторів.

Робота обігрівача легко сприймається людьми в його межах роботи. Тож якщо ви дбаєте про сприйнятливі умови ви точно не розчаруєтесь. Правильне розміщення електричного конвектора дозволить вам обігріти навіть більшу кімнату, а також запобіжить виходу тепла через двері у домі, де вони часто відкриваються.


Потужність конвекційного нагрівача

Конвекційні обігрівачі призначені для швидкого нагрівання приміщення, з цієї причини дуже важливо підібрати відповідну потужності пристрою до площі кімнаті. Підраховано, що кожен квадратний метр повинен відповідати 100–200 ват. Для обігріву всієї квартири варто забезпечитись декількома електроконвекторами, але ви також можете вибрати лише один радіатор і переміщувати його залежно від того, в якій кімнаті ви зараз перебуваєте.

Потужність можна регулювати, тому можете вибирати більш потужний пристрій, але не використовувати всю його силу, а лише ту, яка потрібна в конкретному приміщенні. Це дозволить заощадити електроенергію, таким чином, зменшити комунальні рахунки.

Також подумайте який спосіб кріплення вам найбільше підійде. Настінний електричний конвектор добре працює в приміщеннях, де ви хочете заощадити місце. Ви зможете обігріти всю квартиру, але втратите можливість переміщення конвектора. Вибір настінних моделей зазвичай означає придбання декількох з них одразу. Якщо ви дбаєте про мобільність, постарайтеся вибрати модель з малою вагою і відносно невеликими габаритами, тоді переміщення пристрою з однієї кімнати в іншу не складатиме труднощів.

У цій категорії немає товарів.