Інформація
Пошук

Обігрівачі електричні

Уточнити Пошук
Обігрівачі електричні

При недостатній кількості тепла у домі, варто використовувати додаткові обігрівачі що забезпечують зручний портативний нагрів. Радіатори, тепловентилятори, або газові обігрівачі стануть ідеальними рішенням протягом холоднішої зими або нетеплої осінні. Портативний обігрів можна використовувати і в інших ситуаціях - наприклад в літніх будинках. 

В магазині “Лотос” Ви знайдете широкий вибір цих товарів та відповідних аксесуарів.

Ви любите проводити час у дерев’яній альтанці у своєму саду чи в літньому будинку? Повітря в таких місцях швидко охолоджується, тому портативне джерело тепла також буде корисне у прохолодніші літні ночі. Найкращим рішенням буде вибрати масляний обігрівач, конвектор або тепловентилятор. Це невеликі пристрої обладнані колесами для легкого переміщування. Ці обігрівачі швидко нагріваються і забезпечують оптимальну температуру протягом тривалого часу. Чудовий вибір який буде працювати як стандартна батарея але без центрального опалення.


Опалення для великих і малих приміщень

Вентиляторні обігрівачі (тепловентилятори), в народі їх ще називають дуйки - це невеликі пристрої, які мають подвійну функцію - з їх допомогою ви можете як обігріти приміщення, так і охолодити його. Вони ідеально підходять для ванних кімнат - виходячи з ванни просто увімкніть нагрівач вентилятора і ви не відчуєте ніякого дискомфорту через зміну температури. Пристрій має невеликий розмір, тому він не займає багато місця.

Тепловентилятор - прекрасний нагрівальний прилад для використання в невеликих приміщеннях. Він також дуже легкий і не габаритний, що дозволяє легко його переміщувати з місця на місце. Вентиляторні обігрівачі перестають виділяти тепло, як тільки вони вимикаються. Але й процес обігріву приміщення, починається як тільки пристрій увімкнено. Обігрівач такого типу – дозволяє спрямувати тепло цілеспрямовано на місце чи об’єкт. Дуйка також може використовуватися для охолодження приміщень у жарке літо. Одним недоліком пристрою є висушування та вимушена циркуляція повітря, що особливо погано впливає на людей які страждають на алергію.


Вибір електрообігрівача з урахуванням ваших потреб

Електрообігрівач зробить свою справу, якщо вам потрібно утеплити великі або рідко використовувані приміщення. Обігрівач який використовується у ванній кімнаті або великій кімнаті ранньою весною чи восени, дуже знадобиться, якщо ви хочете утеплити своє житло не витрачаючи кошти на продовження центрального опалення, для цього варто звернути увагу на масляні радіатори або конвектори представлені в асортименті доступному в нашому Інтернет-магазині ЛОТОС.

Важливою порадою для тих хто вибирає потужність пристрою, це пам’ятати що для обігріву квадратного метра приміщення потрібно 100 Вт. Завжди вибирайте електричні обігрівачі з захистом та автоматичним відключенням, завдяки чому ви зможете негайно відключити перегрітий прилад від джерела живлення. Більшість електричних обігрівачі мають потужність 1-3 кВт (1000-3000 Вт), рекомендується використовувати їх на у випадку опалення приміщень, де центральна установка не підключена або немає можливості використовувати газовий обігрівач.


Обігрівачі в асортименті магазину “Лотос” поділяються на різні типи. 

Масляні обігрівачі - втрачають тепло набагато повільніше ніж інші типи електрообігрівачів. Їх безсумнівна перевага - висока потужність обігріву, а значить можливість обігрівати велику площу приміщення. Крім того, масляні обігрівачі не сушать повітря, їх можна використовувати цілодобово, а тепло буде залишатись довше після відключення від розетки. Вони не спалюють та не розносять пил, не виділяють запахів і тому підходять для людей з алергією. Серед масляних радіаторів є прості та панельні з більшою нагрівальною поверхнею. Навіть найкращі пристрої мають свої недоліки, у випадку переносних масляних нагрівачів, вони мають високу теплову інерцію та не є легкими.

Електричний конвектор - це тип дуже ефективного обігрівача, принципом дії якого є нагрів приміщення конвекцією. Теплові хвилі піднімаються вгору, а холодне повітря всмоктується знизу. Пристрій характеризується тим, що може прогріти приміщення за дуже короткий час, але також швидко остигає після відключення від мережі. Його недолік - незначне висушування повітря. Конвектори найкраще підходять як система опалення в місцях, що нагріваються лише у визначений час. Але і використання їх практично цілодобово, теж цілком можливе.