Інформація
Пошук

ТВ-тюнери

ТВ-тюнери

У 2018 році були повністю відключені аналогові передавачі телевізійного сигналу в Україні. З цього часу ми можемо приймати тільки цифровий сигнал. Він звичайно має кращу якість зображення і звуку. Ці зміни не торкнулися власників нових телевізорів, так як вони мають вбудовані тюнери для прийому цифрового сигналу. Користувачам супутникових антен з відповідними кодеками теж не довелося нічого змінювати в своїх ресиверах. Відключення аналогового сигналу найбільш відчули власники старих типів телевізорів, тому що вони не пристосовані до прийому нового сигналу з цифрових передавачів. Рішенням для них може бути покупка нового типу телевізора або ресивера, запропонованими виробниками електронного обладнання у вигляді ТВ-тюнерів DVB-T2.


Що таке тюнер DVB-T2?

Тюнер DVB-T2 - це пристрій для прийому цифрового сигналу ТВ передачі з наземних систем. З їх допомогою можна зробити так, щоб старі телевізори, які не мають можливості використовувати цифровий сигнал, відображали переданий сучасний сигнал.


Який DVB-T2-тюнер купити?

Якщо у вас є телевізор, у якого немає вбудованого тюнера для отримання нової якості сигналу, і ви не хочете його міняти, ви повинні купити підходящий тюнер DVB-T. Перш ніж купувати відповідний тюнер для вашого телевізора, вам потрібно перевірити, які стандарти підключення мають ваші телевізори. У старих телевізорах найчастіше не передбачено роз'єму HDMI, це означає, що тюнер доведеться підключити за допомогою кабелю по технології SCART. Це кабель, який зазвичай називають Євро-роз'ємом, він служить для підключення зовнішніх пристроїв старих типів телевізорів. Іншим варіантом є підключення обладнання за допомогою кабелів компонентного відео, тобто три окремих проводів. Асортимент тюнерів DVB-T2 в залежності від своєї ціни, пропонує додаткові функції. Деякі пристрої мають свою власну операційну систему, завдяки якій при підключенні тюнера до мережі інтернет ми можемо переглядати веб-сторінки або встановити деякі програми. Таким чином при використанні телевізора старого типу, ви зможете скористатися, наприклад популярними соціальними мережами або відео-сервісами. Наявність відповідного тюнера DVB-T2 зробить так, що ви зможете приймати і відтворювати цифровий сигнал DVB-T2 на більш старих пристроях.

У цій категорії немає товарів.