Інформація
Пошук

Переносні колонки

Переносні колонки

Колонки портативні дозволяють насолоджуватись любимою музикою куди б ви не рушили. Улюблена музика може бути завжди поруч з вами. Безпровідні портативні колонки з акумулятором можуть забезпечити вас довготривалим музичним задоволенням. Час автономної робити може сягати більше 12 годин в залежності від об’єму самого акумулятора та потужності динаміків.


Способи підключення портативних колонок

Сучасні портативні міні колонки дозволяють підключитись до телефона, ноутбука, планшета та інших пристроїв з підтримкою Bluetooth, AUX та USB. Портативні колонки з флешкою, дозволяють прослуховувати записані заздалегідь аудіозаписи та композиції без підключення до зовнішніх пристроїв. Тобто вам не доведеться використовувати для прослуховування ваш смартфон, телефон чи планшет. Вбудований плеєр буде зчитувати всі аудіо файли, які були записані на флеш-карту.


Ціна та якість портативних колонок у нашому Інтернет-магазині

У нас можна купити портативні колонки ціна яких вас приємно здивує. При цьому вам не варто хвилюватись за якість продукту. Наш інтернет-магазин ЛОТОС співпрацює тільки з кращими офіційними виробниками в Україні. Що надає Вам справжню гарантію на продукт від виробника.

Якщо ви шукаєте де швидко купити портативні колонки у Львові не дорого та з офіційною гарантією, рекомендуємо оглянути наш асортимент, який постійно розширюється. Звичайно ми також працюємо з доставкою по всій Україні.


Відповіді на часті запитання що до портативної акустики


Як підключити колонку до телефона?

Щоб підключити портативні колонки до телефона, необхідно просто встановити безпровідне з’єднання через інтерфейс Bluetooth. Або скористатись провідним з’єднанням через роз’єм 3,5 мм (AUX), якщо цей інтерфейс є у вашому телефоні.

Для підключення телефону через інтерфейс блютуз:

  1. Увімкніть вашу безпровідну портативну колонку;
  2. Увімкніть Bluetooth з’єднання на вашому телефоні та скористайтесь пошуком безпровідних пристроїв;
  3. Назва та модель вашої колонки повинна відобразитись у списку, оберіть її для з’єднання;
  4. Вмикайте улюблену композицію та насолоджуйтесь звуком!

Для підключення телефону через роз’єм 3,5 мм (AUX):

  1. Під’єднайте телефон і колонку кабелем 3.5 мм (Mini-Jack);
  2. На смартфоні повинен відобразитись символ підключення роз’єму – це буде означати, що з’єднання відбулось успішно і можна вмикати любиму музику.
  3. Ці способи також підходять для підключення планшетів та MP3-плеєрів, порядок дій ідентичний.


Як підключити портативну колонку до ноутбука через USB?

Ви можете скористатись способами підключення портативної акустики для телефонів, описаними вище. Але крім того ви можете додатково під’єднати її до ноутбука через роз’єм USB або до мережі через зарядний пристрій. Тобто одночасно використовувати портативну колонку для прослуховування композицій, та заряджати її від ноутбука, мережі чи повербанка.


Як правильно заряджати портативну колонку?

Для того, щоб акумулятор портативної колонки служив довго та надійно. Рекомендовано використовувати для зарядки тільки якісні та оригінальні блоки живлення для смартфонів, планшетів та інших пристроїв з роз’ємом USB. Не використовуйте дешеві аналоги кабелів та блоків живлення, це може привести до швидкого виходу з ладу акумулятора!


Як підсилити баси на портативній колонці?

Якщо сама модель колонки не обладнана цією функцією, то найпростіше рішення - скористатись еквалайзером на вашому смартфоні та підняти рівень низьких частот звуку.


Як зрозуміти що портативна колонка зарядилась?

Більшість моделей безпровідних колонок оснащені світлодіодним індикатором зарядки. Схема сигналів різних виробників може відрізнятись.

У цій категорії немає товарів.